Haberler

Umuda dair, yarınlar için nasıl bir yol haritası çiziyorsak bu hayatta; gençlerimiz bu haritanın merkezinde yer almalıdır. Geleceğin yatırımı için inşa ettiğimiz sağlam temellerin öneminin Sena Vakfı olarak bizler de farkındayız. Bu sebepler çerçevesinde kardeşlerimizle yol almayı, onlara destek olmayı boynumuzun bir borcu olarak görüyoruz ve Lise Seviyesi Proje Çalışması ile bu hedefimizin peşinde yürüyoruz.

Trabzon’da gerçekleşen çalışmamıza katılmak isteyen kardeşlerimiz ve velileri, yeni dönem öncesinde bu başvuru formu ile çalışmamıza kayıt yaptırabilirler.

1 senelik proje çalışması ile hedeflediğimiz program ana başlıklarıyla aşağıdaki gibidir:

KUR’AN 5 Cüz Ezberi
TEFSİR Kısa Surelerin Tefsiri -30.Cüz-
Tefsire Usulüne Giriş
FIKIH Diyanet İlmihâli
SİYER Rahmet Peygamberi, Ek Siyer Kitapları
HADİS Riyâzü’s Sâlihîn Dersi
ARAPÇA El-Arabiyyetü Beyne Yedeyk -1-
AHLAK İslam Edebinden Demetler

KATILIM BİLGİLERİ:

  • Program kız öğrencilere yöneliktir.

Programa katılım yaşı: 14 (8. Sınıfı bitirmiş öğrenciler) Başvuru kapsamı: Türkiye Geneli
Programın gerçekleştirileceği yer: Trabzon
Programın süresi: 1 yıl

Önemli Notlar:

–     Mülakatlar – kayıt sonrası görüşmeler- İstanbul’da yapılacak olup katılamayan öğrencilerinki Trabzon’da gerçekleştirilecektir. –     Müracaat formunu dolduran öğrencilerin mülakata katılmadıkları takdirde programa dâhil olmaları mümkün olmayacaktır. –     Müracaat formunu dolduran katılımcılarımıza son başvuru tarihinden itibaren mülakatlarla alakalı bilgi verilecektir. –    Programa katılım için yazılı Anne-Baba muvafakatı alınacaktır.

  • Mülakatı geçen katılımcılar, dönemin ilk bir ayı deneme sürecinde olacaklar ve adaptasyonla ilgili değerlendirilmeye tabi tutulacaklardır.
  • Merak ettikleriniz için bizi arayabilirsiniz: 0538 483 65 35

SON BAŞVURU TARİHİ: 9 AĞUSTOS 2019

KAYITLARIMIZ SONA ERMİŞTİR.