Haberler

Bir davetçinin yol haritasını çizebilmek ve Medyenli İki Kız’ın adımlarını takip edebilmek adına düzenlediğimiz ve dokuzuncusunu gerçekleştireceğimiz Davetçi Okulu için geri sayım başladı.

Edebi, ahlakı, şahsiyeti, hitabı ve kültürü ile önce kendisine sonra da yaşadığı topluma karşı görevini ifa etmek isteyen davetçi adaylarının yetişmesini hedeflediğimiz çalışmamız için başvurularımız başlamıştır. Toplamda 8 hafta süre ile devam eden ve yıl içerisinde sonbahar ve ilkbahar aylarında olmak üzere programımız yıl içerisinde iki kez düzenlenmektedir. Programımız 7 Ekim ile 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecektir.

KATILIM ŞARTLARI

Katılımcıların;

– 18-25 yaş aralığında bulunması,
– Veli izninin olması,
– Haftanın 6 günü tam zamanlı 2 ay programa katılabilir olması,
– Programa engel teşkil edecek mide hastalığı, alerji gibi kronik rahatsızlıklarının bulunmaması,
– İmam hatip düzeyinde ilmihâl bilgisi bulunması,
– Velisi tarafından seyahat izni bulunması,
-Sözlü, nişanlı ve evli olmaması (Bu durumda olan katılımcılar katılabilecekleri diğer programlarımız hakkında bilgi alabilirler. Mail için; senavakfi@gmail.com)

Notlar:

1. İmamhatip mezunu, hafız ve Arapça bilgisi bulunanlara öncelik verilecektir.
2. Programımızda ücret talep edilmemektedir.
3. Başvuru formları incelenip son başvuru tarihinden sonra katılımcılara mail üzerinden mülakat tarihleri bildirilecektir.
4. Mülakattan sonra katılımcılara olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.
5. Mülakatlar, vakıf merkezinde iki günlük kamplar şeklinde yapılacaktır.
6. Programımız yatılıdır.
7. 18 yaşından küçük ve 25 yaşından büyük katılımcılar programa dahil edilmeyecektir. Bu nedenle başvuru formu doldurmamaları önemle rica olunur.

-Son Başvuru Tarihi: 18 Ağustos 2019 (Yoğun katılımda başvuru tarihi erkene alınacaktır.) -Program Başlangıç Tarihi: 7 Ekim 2019 -Program Bitiş Tarihi: 29 Kasım 2019

NOT: Mülakatlar, Eylül ayı içerisinde yapılacaktır. Mülakat tarihiniz hakkında telefon veya mail üzerinden bilgilendirileceksiniz.

Önceki Davetçi Okulu çalışmalarımıza ulaşmak için;


BAŞVURULARIMIZ NİHAYETE ERMİŞTİR.